Hello World

Hello World

Standardowe programistyczne powitanie wyświetlone, zatem możemy zaczynać 🙂
Chciałbym Cię zatem powitać na moim blogu. Będziesz mógł tutaj poczytać o wielu rzeczach głównie związanych z szeroko pojętym programowaniem. Głównymi językami jakie będą się tutaj przewijały będą PHP i Java chociaż nie wykluczam, że kiedyś w przyszłości pojawią się i inne.
Jedną z motywacji do otworzenia bloga i rozpoczęcia pisania jest chęć poprawienia posługiwania się moim językiem angielskim, który jak wiadomo jest niezbędny w świecie informatyki. W procesie uczenia się ważne jest aby otaczać się danym językiem w największym możliwym stopniu, tak wiec myślę, że i ta droga jest dobra 🙂 Dlatego też tworząc tego bloga podzieliłem go na dwie części dostępne w dwóch językach. Na chwilę obecną priorytetem będzie dla mnie publikowanie w języku angielskim ale posty w języku polskim także się pojawią.

Przy okazji postanowiłem także wziąć udział w konkursie Daj się poznać 2017 organizowanym przez Maćka Aniserowicza z bloga http://devstyle.pl. Traktuję to jako dodatkową motywację, a czy uda się dotrwać do końca zobaczymy.

Witam zatem po raz kolejny i zapraszam do śledzenia mojego bloga. Do dodania go do Twojego czytnika RSS lub zakładek w przeglądarce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *